На Херсонщині через укус отруйного павука молода жінка потрапила в реанімацію. Про це повідомили в прес-службі Головного управління МНС в області. 33-річну мешканку села Токарівка Білозерського району павук каракурт вкусив за ліву ногу. У тяжкому стані потерпілу терміново відвезли у Херсон і госпіталізували в реанімаційному відділенні обласної клінічної лікарні. Як повідомили в ГУ МНС, з початку нинішнього літа на Херсонщині це вже четвертий випадок укусу людей отруйними павуками. Жоден із потерпілих не помер.
УкрІнформ