Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Херсонські хакери обіцяють проконтролювати хід голосування на сайті мерії щодо перейменування площі ім. 60-річчя СРСР на ім’я В’ячеслава Чорновола
Як повідомляє інтернет-видання "Новий Час", представники одного з хакерських об’єднань  Херсона заявили, що у них виникли підозри щодо чесності проведення інтернет-голосування щодо перейменування однієї з площ в обласному центрі з назви ім. 60-річчя СРСР на ім’я В’ячеслава Чорновола. За словами хакерів є багато засобів програмними засобами сфальсифікувати результати голосування. Також це безперешкодно і непомітно для користувачів може зробити адміністратор сайту.

«Враховуючи суспільне значення цього голосування ми відслідковуватиме його хід і в разі фальсифікування, або втручання в процедуру повідомимо про це громадськість. Також в разі нечесності голосування – відслідкуємо данні про фальсифікаторів», – повідомили представники хакерського об’єднання.

Нагадаємо, що з 26 квітня поточного року на офіційному сайті мерії Херсона (www.city.kherson.ua) розпочато інтернет-голосування щодо можливого перейменування площі ім. 60-річчя СРСР на ім’я видатного українського політичного діяча В’ячеслава ЧОРНОВОЛА до свята 20-річчя Незалежності України .

Наразі, станом на 12 травня вже проголосували 1014 відвідувачів сайту, з яких 73,08% підтримують ідею перейменування, 25,64% – не підтримують і ще 1,28% відвідувачів не змогли визначитися з власною точкою зору щодо цього питання. На початку голосування відсоток тих, хто підтримує ідею перейменування площі був вищім.

 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: