Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Херсонські міліціонери вважають, що образа Януковича - це образа всіх громадян
У Херсоні все ж таки порушили кримінальну справу стосовно студентів Херсонського національного технічного університету, які клеїли листівки, що висміюють Віктора Януковича. Це стало відомо з коментарю начальника Управління МВС у Херсонській області, генерал-майора Валерія Литвина. «Якщо під час розслідування кримінальної справи, порушеної для встановлення обставин і мотивів здійсненого, буде з'ясовано, що хлопці не мали наміру порушувати громадський порядок і проявляти неповагу до суспільства, кримінальну справу буде закрито», — цитує СЗГ УМВС слова В.Литвина.

Також у повідомленні наголошується, що В.Литвин, за результатами звернення Молодіжної ради при Херсонській ОДА щодо ситуації навколо студентів Херсонського національного технічного університету взяв це розслідування під свій особистий контроль. "Міліція поза політикою, і захищає честь і гідність всіх громадян, незалежно від посад, соціального статусу, поглядів і переконань», - заявив В.Литвин.

Довідка. 

29 лютого ц.р. у Херсоні працівники міліції затримали двох студентів Херсонського національного технічного університету за розклеювання листівок антипрезидентського змісту. Листівки, на думку міліції, «в грубій і образливій формі висміюють главу держави». Наступного дня працівники СБУ навіть провели обшук у кімнатах гуртожитку, в якому проживають затримані студенти. 

Також повідомлялося в ЗМІ, що за фактом "підривної діяльності" Дніпровський райвідділ міліції Херсона порушив стосовно студентів кримінальну справу за ч. 2 ст.296 Кримінального кодексу України (групове хуліганство), санкція цієї статті передбачає позбавлення волі строком до 4 років. Із затриманих узято підписку про невиїзд.

Водночас, начальник сектора зі зв'язків із громадськістю облУМВС Олена Ренкас підтвердила факт затримання студентів, але зазначила, що ніякої кримінальної справи стосовно цих студентів не порушувалося.
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: