Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Херсонська "Студентська Свобода" провела міні-футбольний турнір "Кубок Героїв УПА"
10 жовтня 2011 року Херсонська "Студентська Свобода" провела в місті перший міні-футбольний турнір "Кубок Героїв УПА". Змагання було присвячено створенню легендарної героїчної армії, яка боролася за Незалежність України. У турнірі взяли участь 4 команди з Херсонщини.

Під час турніру на полі вирували справжні пристрасті, кожна команда воліла вирвати перемогу як у матчі, так і загалом у турнірі. Врешті-решт, у фіналі зійшлися дві найсильніші команди – "Студентська Свобода" та "Rolling Stones". Остання і виграла турнір в серії післяматчевих пенальті. Третє місце посіла команда "Херсонський схрон", четверте – "Славута".

"Дуже добре, що херсонська молодь взяла участь у цьому турнірі. Це доводить, що ми рухаємось у правильному напрямку і невпинно відроджуємо правдиву історичну пам'ять, яку хочуть осквернити українофобські депутати та судді. Жодне їхнє рішення не може скасувати звання Героїв України для справжніх борців за волю та Незалежність України. Настане час, коли нова бандерівська армія покаже цим можновладцям, хто є справжнім господарем на нашій рідній землі", – заявив голова Херсонської обласної молодіжної громадської організації "Студентська Свобода" Євген Матковський.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: