Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Херсонська "Свобода": Курдські мігранти публічно висловили цинічну зневагу щодо України та її законів. Чи буде реакція влади?
Херсонська "Свобода" уже повідомляла про свавілля курдських мігрантів в с. Дружне Цюрупинського району. Узимку цього року представники курдської громади цинічно переорали дорогу, яка вела на християнське кладовище: "Свобода" вимагає припинити свавілля курдських мігрантів в селі Дружне".  
 
На початку травня 2011 року до Херсонського обласного осередку ВО "Свобода" знову звернулись за допомогою мешканці с. Дружнє. Один з мешканців села Дружнє Александров Микола Васильович, який привіз пісок по тій самій дорозі на кладовище для того, щоби привести в належний стан могилу свого загиблого сина, став жертвою нападу з боку представника курдської громади Мгаяна Володимира Джауровича. Нижче наводимо відео, зняте на мобільний телефон, на якому знахабнілий від безкарності курд, пошкоджує вилами мотоцикл Александрову Миколі Васильовичу, при цьому висловлюючи брутальну зневагу до України та її законів.
 
 
 
 

Така зухвала поведінка курдського мігранта В. Мгаяна є результатом фактичного ігнорування місцевими правоохоронними органами звернень, які були направлені до них від Херсонської "Свободи" щодо притягнення до кримінальної відповідальності представників курдської громади з приводу самозахоплення землі, яка належить громаді с. Дружнє. Від Цюрупинської прокуратури тоді на адресу Херсонської обласної організації ВО "Свобода" надійшла відповідь про "відмову в порушенні кримінальної справи", а також про те, що "матеріали направлені до Цюрупинського РВ для проведення додаткової перевірки". Результати цієї "додаткової перевірки" ми не отримали до цього часу.

Херсонська "Свобода" знову звернулася з заявою до Цюрупинській прокуратури щодо здійснення заходів прокурорсько реагування на самовільне захоплення земельної ділянки. Також нами було передано відео матеріали, де зафіксовано цей конфлікт. Готується позов до суду.

"Десятки років українці ховали своїх рідних і односельців, заходячи на кладовище по цій дорозі. Що відбувається в Україні, що тепер українець вимушений боротися за свої вікові традиції, за свою землю? Сільський голова (представник Партії Регіонів) розповідає що "немає чіткого генплану" і нічого не збирається робить, щоб захистить своїх земляків. Правоохоронні органи зрізу епохи "данєцких пацанов" в цій ситуації чітко показали, що вони займають антиукраїнську позицію, коли все що робиться проти титульної української нації - лише заохочується та покривається. Нинішня влада в Україні проводить антиукраїнську міграційну політику, коли сотні тисяч мігрантів, часто нелегалів, осідають на українській землі. Вони стають громадянами України, не знаючи державної мови, не бажаючи вивчати і поважати культуру і традиції нашого народу. В той же час українському народу нав'язується комплекс меншовартості. Згадаємо хоча б слова українофоба М.Азарова про те, що "треба не скиглити, а брати лопати та йти на городи". Але недалекий той час, коли українська нація прокинеться, і українець згадає, що він не скиглячий малорос, а козак, лицар, воїн, на своїй, Богом даній землі" - зазначив в коментарі голова Херсонської обласної організації ВО "Свобода" Олег Гаврило.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода" 
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: