Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Опозиція визначилась із кандидатами?
Політичні аналітики присвятили чимало уваги проблемі депутатської проституції. Прозвучало безліч порад, як убезпечитись від «тушок», які обираються під гаслами реформ та модернізації, однак опинившись в парламенті починають обслуговувати інтереси олігархів та знищувати українську ідентичність. 
 
Найвиразніше, на мою думку, вимоги до кандидатів окреслив журнал «Український Тиждень»: задекларувати реальні політичні цілі (окрім «общєдємократічєского» бла-бла), відхід від африканської олігархічної моделі до капіталізму рівних можливостей, дерадянізація всіх сфер життя суспільства включно з програмою культурної та інформаційної дерусифікації тощо. 
Тобто опозиція повинна пояснити людям свої погляди, аби під час майбутніх голосувань у парламенті не сталося «несподіванок». 
 
Натомість КОД і далі тримається гасла: «Ми проти всього поганого, ми за все хороше!». Згідно відомостей, оприлюднених порталом ПіК, можливими кандидатами від опозиційних сил по мажоритарних округах на Херсонщині стануть: 
 
ОКРУГ 186 (Гола Пристань, Цюрупинськ, Скадовськ, Каланчак та частина Чаплинки) - Іван Гончарський, директор Скадовського технікуму Херсонського Державного Аграрного Інституту, депутат обласної ради - НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ
 
ОКРУГ 185 (Верхній Рогачик, Генічеськ, Іванівка, Каховка, Новотроїцьк, Нижні Серогози) - Борис Василенко, приватний п��дприємець - СВОБОДА.
 
ОКРУГ 184 (Нова Каховка, Берислав, Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Горностаївка, Високопілля, Нововоронцовка) - Юрій Терлецький, лікар Великоолександрівської районної лікарні, депутат райради - БАТЬКІВЩИНА.
 
ОКРУГ 183  - (Комсомольський район міста Херсона та Білозерський район) - Анатолій Кичинський, член НСПУ, - ФРОНТ ЗМІН. 
 
ОКРУГ 182 (Суворовський та Дніпровський райони міста) - Олексій Урсуленко, приватний підприємець, депутат Херсонсь��ої міської ради - ФРОНТ ЗМІН.
 
З наведених у переліку можливих кандидатів чітко окреслені політичні переконання мають Василенко, Гончарський та Кичинський. Решта претендентів – класичні політичні флюгери. Відповіді на принципові питання «флюгери» шукають на ходу, залежно від політичного клімату. 
 
1) Чи потрібна Україні люстрація і яка саме? – Влада потребує «оновлення»... 
2) Ви підтримуєте вступ України до НАТО? - На це питання дасть відповідь народ. 
3) Особисто Ви голосуватимете у парламенті за розірвання Харківських угод та виведення ЧФ зі Севастополя. – Дератифікація угоди – це не така проста справа...
4) Україна повинна позбутися радянських топонімів та демонтувати пам’ятники тоталітаризму. Ви підтримуєте таку тезу? – Ну, Ви розумієте, це питання потребує ретельного вивчення у кожному окремому випадку...
5) Чи добиватиметесь ви розширення сфери вжитку української мови? – Гадаю, що політикам не варто займатись темами, які розколюють Україну.

Чи можна сподіватися, що пан Урсуленко чи Терлецький будуть в парламенті принциповими, скажімо як депутат Парубій? Аж ніяк. Цим людям байдуже якою мовою говоритимуть їхні діти, чи визнає держава бійців УПА. Вулиця Червоноармійська для них звучить приємніше ніж вулиця Петлюри. Пропозиція демонтувати пам’ятник чекістам або встановити у Херсоні монумент генералу Армії УНР в цих патріотів викликає тихий шок. На жодні рішучі протистояння з олігархами та корупціонерами ці люди не здатні і поготів. Бо хочуть всім подобатись. 
 
Що буде робити опозиція з азартними іграми? Український народ все ще залежатиме тільки від азартних ігор в Інтернеті? На даний момент, громадяни повинні будуть залежати від цього сайту для своїх безкоштовних онлайн-покерних бонусів. На щастя, це місце, де ви можете отримати більшу частину ваших потреб в азартних іграх, так що не все втрачено.
 
В кращому разі під час вирішальних голосувань ці «опозиційні штики» будуть у буфеті. За менш сприятливих обставин – в лавах провладної більшості. 
 
Враховуючи, що реальні шанси пройти у своїх округах мають лише Кичинський, Урсуленко та Терлецький, - можна вже впевнено говорити, що опозиція злила вибори на Херсонщині.
 
Павло Подобєд 

 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: