Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Проща до героїв
У той час як влада розгортатиме істерію довкола помпезного відзначення «Дня Победы» та схилятиме всіх полюбити це радянське свято, молодь вирушить на Полісся, щоб впорядкувати військові поховання бійців УПА.

За ініціативи суспільників Київської міської організації Спілки Української Молоді в Україні проводиться акція «Проща до Героїв». Небайдужі відправляться у Дубровицький район Рівненської області з метою впорядкування поховань воїнів УПА. Також учасники мандрівки вшанують легендарного курінного УПА Микиту Скубу на місці його поховання, відвідають місця боїв та постою упівців, зустрінуться з ветераном визвольного руху та на власні очі побачать штаб куреня Лайдаки.
 
Будемо раді зголошенню усіх молодих людей, котрі не належать до організацій чи партій, але  хочуть приєднатися до справи відновлення пам’яті про українських героїв.

Проїзд за власний рахунок.

Зголошення приймаються за телефонами: 093 725 67 45 друг Павло Подобєд
097 79 10 752 подруга Оленка Подобєд - Франківська


***

Програма

6 травня. Виїзд з Києва 0 15:43. Ночівля в м. Дубровиці. 
 
7 травня. Приїзд у с. Літвиця Дубровицького району Рівненської області. Розбиття табору. Знайомство із місцевістю. Впорядкування братської могили вояків УПА. 
 
8 травня. Мітинг-реквієм на могилі курінного УПА Микити Скуби-«Лайдаки». Почесна варта біля могили в одностроях УПА. Зустріч з очевидцями подій визвольного руху, запис відеоспогадів. Відвідини ветерана.
 
9 травня. Впорядкування братскої могили УПА. Від’їзд до Києва.

 
 
Виряд:
 
засоби особистої гігієни;
спальний мішок;
туристичний килимок;
ліхтарик; 
теплий одяг, головний убір і взуття. 
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: