Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Суд оштрафував ректора херсонського вишу на 10 тисяч гривень
Ректора херсонського ВНЗ за хабар у розмірі $4,5 тисячі (близько 36 тисяч гривень) суд оштрафував на 10,2 тисяч гривень. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Херсонської області. Крім того, суд позбавив ректора права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 2 роки. Такий вирок виніс Суворовський районний суд Херсона.

Прокуратура Херсонської області вважає такий вирок м’яким і готує апеляцію.

Нагадаємо, ректор одного з вищих навчальних закладів Херсона була затримана 16 травня цього року за отримання хабара в розмірі 4,5 тисяч доларів за сприяння в прискоренні попереднього захисту і захисту дисертації на отримання наукового ступеня – кандидат наук.

Працівники УДСБЕЗ УМВС задокументували факт отримання хабара в сумі 1,5 тис грн і 4,5 тисяч доларів вказаним посадовцем у службовому кабінеті.

Гроші було вилучено, опечатано і додано до матеріалів кримінальної справи як речові докази. За фактом отримання хабара прокуратурою області було порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого в.368 ч.2 КК України. 
 
Український Тиждень 
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: