Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Свободівці назвали обговорення тарифів "владним махлюванням"
Херсонські свободівці Олег Гаврилко та Микола Ставицький разом з представниками кількох громадських організацій проконтролювали проведення так званих "громадських слухань" у Херсоні. Справа в тому, що з 10 травня Херсонська біло-синя влада, під шумок львівських баталій, вирішила провести фіктивні громадські слухання щодо підняття тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, які надають ЖЕКи. Ініціатором слухань є міський голова Херсона регіонал В. Сальдо.

Лише за один день – 10 травня влада спланувала проведення 98 громадських слухань у різних куточках міста, що само по собі вже викликає неабиякі підозри. Більше з тим, регіонал В. Сальдо, ігноруючи статут Херсона, де прописано процедуру скликання громадських слухань, вирішив спиратися не на цей документ, а на рекомендації міністерства ЖКГ, які містять положення, за допомогою котрих можна маніпулювати думкою необізнаних із законом громадян.

Так, практично на всіх слуханнях, де були спостерігачі, були відсутні організатори – представники міськвиконкому. Замість них слухання проводили працівники ЖЕКів. Очевидно, за такого графіку, відсутності представників міської влади, надзвичайно незручного для мешканців часу неможливо провести якісні громадські слухання.

На питання спостерігачів про ведення протоколів слухань лунала зухвала відповідь, що "протокол буде потім". Дійшло до того, що не було навіть голосування для ухвалення рішення за підсумками громадських слухань.

Далі – більше. Згідно з нормативними документами, ЖЕКи повинні були надати споживачам детальні роз'яснення про перелік послуг, періодичність та строки їх надання, а також обґрунтування підвищення тарифу за кожною послугою. Однак, за виключенням КП "Таврійський", ніхто цього не робив, практично всі пояснювали новий тариф "на пальцях". Переважна більшість КП роздала громадянам перелік послуг, які може надавати ЖЕК, і розмір нового тарифу, не надаючи розрахунків і не поясняючи причин здорожчання. Директор ПП ВЖЦ "Аріадна" прийшла на зустріч, не знаючи навіть розміру прибудинкової території – про яке пояснення тарифу в такій ситуації може йти мова, було незрозуміло. Але більше за всіх здивував представник КП "Центр", який взагалі не озвучував жодних цифр, а просто поінформував про послуги, які може надавати.

Усупереч статті 13 закону України "Про місцеве самоврядування", не було ухвалено рішення слухань. Комунальники мотивували це тим, що вони, мовляв, "лише інформують мешканців міста про нові тарифи".

"Такі зухвалі порушення законів України можливі лише тоді, коли влада є прогнилою та антинародною, і чхати хотіла на Херсонську громаду. Їх головна мета – зробити українців жебраками. Не обґрунтоване підняття тарифів на послуги, що фактично не надаються, є показником ненажерливості режиму. І перший день проведення таких ганебних слухань є тому підтвердженням. Тому маємо усі підстави вважати ці слухання недійсними", – заявив голова Херсонської міської організації ВО "Свобода" Микола Ставицький.

"Ми розуміємо, що міська влада ще й "підставила" херсонські комунальні підприємства ЖКГ. Неофіційно працівники ЖЕКів жалілися, що бюджетні кошти, які виділяє держава для підтримки комунальних підприємств і які дозволяють тримати ціни на послуги, дуже часто не доходять до підприємств, осідаючи невідомо де. Тому ми вбачаємо головним відповідальним за ситуацію, що склалася, міську владу і особисто міського голову.

Ця політика чинного режиму, прикрашеного сатанинськими червоними ганчірками, триватиме доти, доки громада не почне чинити активний опір окупантові. До тих пір будуть піднімати тарифи, знищувати стадіони, розкрадати землі громади тощо.

Громадські "слухання по-херсонськи" відбуватимуться до 19 травня. Тому просимо херсонців не сидіти по домівках, критикуючи по кухнях біло-синій окупаційний режим.

Ми закликаємо кожного небайдужого представника херсонської громади прийти і взяти участь у слуханнях для того, аби захистити свої інтереси. Інакше буде лише гірше. Також закликаємо усі політичні партії та громадські організації, які проігнорували заклик до контролю за слуханнями, не відсиджуватися по своїх офісах і в інтернеті, а прийти і стати на боці громади, захищаючи закони України, фіксуючи порушення на так званих слуханнях, перетворених на театр абсурду", – зазначив у коментарі голова Херсонської обласної організації ВО "Свобода" Олег Гаврилко.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: