Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
У Херсоні 207 краян утворили ініціативну групу для проведення всеукраїнського "земельного" референдуму
7 червня 2011 року з ініціативи Херсонської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та активістів молодіжної громадської організації "Сокіл" у Херсоні відбулися збори громадян, на яких було створено ініціативну групу для підготовки проведення всеукраїнського референдуму з питань забезпечення конституційного положення про землю, зокрема, права володіння землями сільськогосподарського призначення, принципів їх оренди та прав власності на інші землі і ухвалення за результатами волевиявлення народу Закону України "Про землю".
 
Для участі у цій акції зареєструвалися 207 херсонців. Одностайно було створено ініціативну групу із двадцяти чотирьох осіб для підготовки до проведення всеукраїнського референдуму щодо ухвалення Закону України "Про землю". Головою ініціативної групи обрано лідера Херсонської міської організації ВО "Свобода" Миколу Ставицького.

Голова Херсонської обласної організації ВО "Свобода" Олег Гаврилко, котрого одностайно обрали вести збори, наголосив: "На всеукраїнський референдум ми пропонуємо проект Закону України "Про землю", який за рішенням Політради "Свободи", на наших партійних засадах розробила група фахівців.

Цей Закон – не вузькопартійне питання. Робоча група зустрілась із великою кількістю науковців і практиків, зокрема, фермерів і керівників великих агропідприємств. Фактично усі вони висловились за принципи користування землею, відображені у "Програмі захисту українців" – програмі ВО "Свобода".

Проект закону "Про Землю" нашої політичної сили – істинно народний, оскільки відображає думки, переживання і волю всіх його ключових представників. Головний принцип цього проекту: землею, як і матір'ю, торгувати не можна. Бо земля, за своєю найголовнішою суттю, – і є матір усього Українського народу".

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода"
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: