Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
У Херсоні будуть зв'язувати російською георгієвською стрічкою минуле та сьогодення
В канун святкування Дня Перемоги Херсон долучиться до громадської акції «Пов’яжи Георгієвську стрічку». Молодь буде безкоштовно поширювати чорно-помаранчеву стрічку в громадських місцях. Чи зможуть місцеві прихильники цієї акції утриматися від її політизації? «Ми долучаємось до акції в знак пам’яті про героїчне минуле нашого народу, виражаючи повагу до ветеранів, віддаючи данину пам’яті загиблим, дякуючи людям, які віддали себе фронту в роки Великої Вітчизняної Війни», - зазначив міський голова Володимир Сальдо.
 
Вперше громадська акція «Пов’яжи Георгієвську стрічку» була започаткована в Москві в 2005 році журналістами з РІА-новини та активістами "Студентської громади" на честь 60-річчя Перемоги під впливом успіху "революції кольорових стрічок" в Україні. За п'ять років було розповсюджено 70 млн. стрічок. Цього року лише в одному Севастополі планується розповсюдити 80 тисяч стрічок.
 
 
 
 
В статуті акції підкреслюється позапартійність та некомерційність акції. Забороняється супроводжувати цю акцію політичними гаслами та використовувати з політичною метою або зображувати георгієвську стрічку на товарах. 
 
 
 
На сьогодні "Георгієвська стрічка" є найбільш вдалою політтехнологічною знахідкою російського керівництва для консолідації та пропаганди ідеї "Руського міру" та образу Росії на Заході. Ця стрічка стала також одним із політичних символів, який використовувала Партія регіонів для мобілізації виборців Сходу та Півдня України.
 
 
 
Як стверджує прес-служба Херсонського міськвиконкому, серед країн, які найбільш активно беруть участь в акції опинилися крім Росії та країн, які потрапили до зони російського впливу або в яких є великі російськомовні діаспори, також колишні союзники СРСР під час другої світової війна, колишні їхні супротивники Німеччина та Італія, а також азійські країни Китай, В’єтнам, й навіть Афганістан.
 
Георгієвська стрічка – двоколірна стрічка до ордену Святого Георгія. Чорний та помаранчевий кольори символізують дим і полум’я, особисту доблесть солдата на полі бою. 
 
Політична Херсонщина 
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: