Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
У Херсоні створено ініціативну групу з підготовки референдуму щодо заборони торгівлі землею
4 жовтня 2011 року за ініціативи Херсонської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" відбулися збори громадян зі створення ініціативної групи для підготовки Всеукраїнського референдуму з питання ухвалення Закону України "Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення". Метою проведення зборів була підготовка референдуму з питання недопущення в Україні торгівлі землею сільськогосподарського призначення.
 
Головою зборів обрали керівника Херсонської міської організації ВО "Свобода" Миколу Ставицького. За створення ініціативної групи одностайно прогодували усі присутні на зборах херсонці.

"Мораторій на продаж землі" – то є міна сповільненої дії, яка готова вибухнути найближчим часом. Сьогодні в країну прийшли окупанти, які воліють зняти той мораторій і розпродати нашу українську землю гуртом і вроздріб. Націоналісти виступають категорично проти цих ганебних та антинародних планів влади. "Свобода" наполягає на тому, що землю купувати може тільки Українська Держава", – зазначив голова Херсонської міської організації ВО "Свобода" Микола Ставицький.

"Добре, що херсонська громада розуміє ту загрозу, що нависла над Україною, адже сьогодні на збори прийшли більше двохсот херсонців – літніх і молодих – яким не байдуже майбутнє своєї країни", – додав голова Херсонської обласної організації ВО "Свобода" Олег Гаврилко.

Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода" 
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: