Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
У центрі Херсона діє підпільний кінотеатр
У самісінькому центрі Херсона волонтерами громадського руху «Не будь байдужим!» був виявлений кінотеатр, що демонструє фльми без прокатних посвідчень. Заклад має назву «3D мир» і розташований на вул. Суворова, 13. Ззовні абсолютно «нормальний» та «звичайний» для ока пересічного глядача об’єкт. Зайшовши до середини – потрапляєш у світ контрафакту. Всі без винятку фільму, що демонструються херсонцям та гостям південного міста, є дубльовані російською мовою. Жодна фільмокопія не дубльована в Україні, відтак — не має прокатного посвідчення. Адміністрація кінозалу не змогла надати документи, що засвідчили би право кінотеатру на законне демонстрування фільмів. 
 
Більше того, на вимогу відвідувачів надати «Книгу скарг та пропозицій» адміністрація запропонувала підробку – книжечку з написом «книга скарг», сторінки якої не були пронумеровані, прошиті та не містили печатки. Адміністрація переконувала, що «поки іншої немає і всі скарги та побажання записують у зошит». Прокатні посвідчення теж «мають підвести на днях». 
 
Лишається незрозумілим, як за відсутності найнеобхіднішої документації кінотеатр функціонував протягом тривалого проміжку часу? Чому досі на ці факти не звернули уваги відповідні контролюючі органи? Адже найдешевший квиток до кінозалу коштує 45 грн. Отже, можна уявити яких збитків було завдано бюджету, власникам авторських та суміжних авторських прав на ці фільмокопії. 
 
Фільми, які з 1 червня демонструються у кінотеатрі без прокатних посвідчень:
 
«Монстри проти прибульців 3D». США, DreamWorks Animation.
«Аліса в країні чудес 3D». США, Walt Disney.
«Крок уперед 3D». США, Touchstone Pictures 3.
«Санктум 3D». Австралія, Universal Pictures.
«Пункт призначення – 4 3D». FlipZide Pictures, New Line Cinema, Practical Pictures. 
 
Не будь байдужим! 
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: