Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Відбулась зустріч з Лесею Оробець

5 березня у Херсоні відбулась зустріч з народним депутатом України, членом партії «Фронт змін» Лесею Оробець. З самого початку зустрічі гостя запропонувала одразу ж вести розмову у вигляді діалогу. Але охочих ставити питання було вкрай мало, навіть досвідчені «акули пера» мовчали, соромлячись відкрити рота. Все ж таки знаходились сміливці, котрі вступали в бесіду з депутатом. Отже, докладніше про основні моменти бесіди.

Загалом, можна сказати, що нічого нового та оригінального Оробець не розповіла. Казала про необхідність взяти більшість за підсумками жовтневого голосування до Верховної Ради, про термінову потребу змінити уряд, котрий «розуміє, що їм залишилось недовго бути при владі, тому намагається вкрасти якомога більше і емігрувати». Закликала до громадських протестів, казала про необхідність цих самих протестів, всім протестуючим необхідно сконсолідуватися разом і стати справжнім єдиним рушієм народної сили. За словами Оробець, чи станемо ми нової Білорусією залежить виключно від нас, від нашої позиції(активної чи пасивної). Також Леся Юріївна вважає, що на виборах перемагає не той, хто «крутить» цілодобово свою рекламу, а той, хто ходить до людей. Невже? А чому ж тоді на наших виборах перемагають самі розрекламовані? На питання «Як Ваша політична сила ставиться до того факту, що на Євробаченні Україну буде представляти співачка, з не типовою для України зовнішністю?» Оробець відповіла , що з того часу, як оголосили офіційний вердикт щодо представника нашої країни на Євробаченні, то Гайтана для неї стала символом і гордістю України. Депутат не вірить у чесну, не сфальсифіковану перемогу «регіонів» на жовтневих виборах і каже, що у випадку перемоги правлячої партії, її політична сила (за допомогою союзників) буде звати людей на вулиці. Можливий варіант другого Майдану. Також Леся Юріївна дуже пишається тим фактом, що саме її фракція своїм законом зуміла добитися заборони реклами тютюну. І розповіла, що депутати «Фронт змін» створили власний, альтернативний «табачниківському» законопроект «Про вищу освіту». Основні відмінності від урядівського полягають в тому, що студентам під час вступу до вища не треба буде складати вступних іспитів, лише ЗНО та середній бал атестата. Студенти зможуть отримувати необхідну кількість і, головне, якість знань, щоб вони були конкурентоспроможними на ринку праці. І необхідно, щоб цей ринок праці існував, щоб випускник, по закінченню навчання знав, що він отримає гідну,високооплачувану працю. Депутат часто приводила прикладом Грузію, котра за останні роки зуміла піднятися на якісно новий рівень, провести люстрацію влади і вийти з глибокої кризи. А наостанок, розповіла про цікавий випадок, котрий бачила власними очами. Взявши до рук два підручника з історії України(за 10 та 11 клас), вона побачила, що підручник за 10 клас закінчується 1921 роком. А за 11 - розпочинається з 1939. А куди подівся бенефіс Сталіна? Не зрозуміло.
 
Отже, Леся Оробець багато обіцяла, багато наводила прикладів розвитку інших держав і, звичайно, багато критикували діючий уряд. Нічого нового. Все, що ми звикли чути від депутатів. 

Останнє оновлення на Вівторок, 06 березня 2012 17:27
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: