Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Вищий адмінсуд захистив право Януковича «гнати порожняк»
Вищий адміністративний суд України відмовився визнати протиправною бездіяльність Віктора Януковича у зв'язку з невиконанням ним обіцянок, даних напередодні виборів глави держави в 2010 році. Як зазначено в постанові ВАСУ, яким було відмовлено визнати протиправною бездіяльності президента, передвиборна програма кандидата на пост президента України - це засіб агітації, яка не є законодавчим актом. А оскільки Вищий адмінсуд «може визнати дії чи бездіяльність відповідного суб'єкта владних повноважень протиправними тільки якщо їм допущено порушення положень Конституції або законів України», судді прийшли до висновку, що підстав для визнання протиправним бездіяльності президента немає.

Розглянувши скаргу, Вищий адміністративний суд України не розділив обурення позивача щодо не виконаних обіцянок глави держави. На цій підставі 21 липня в задоволенні позову судом відмовлено. Постанова ВАСУ є остаточним і не підлягає перегляду в апеляційному чи касаційному порядку.
Як повідомлялось, автор скандального позову херсонця Дмитро Ільченко звернувся до суду в червні, звинувативши президента  в тому, що всупереч обіцянкам президента України досі не введені податкові канікули для малого бізнесу терміном на п'ять років, не відбулося зниження ПДВ до 17%.

Крім того, у позові зазначено, що нинішній глава держави обіцяв перехід на контрактну армію з 1 січня 2011 року.

До 1 січня 2011 року всі ці пункти повинні були бути виконаними у відповідності з програмою кандидата в президенти Віктора Януковича «України для людей» під час виборів 2010 року).

Ільченко вказав у позові, що у своїй передвиборчій програмі Янукович обіцяв у разі обрання його президентом зробити ряд дій, але слова не дотримав, внаслідок чого порушив права позивача як виборця і завдав йому значних втрат.

Нагадаємо, нещодавно у Донецьку на мітингу про передвиборчі обіцянки Януковичу нагадали чорнобильці.

Свого часу Віктор Янукович заявляв, що «Донбас порожняк не жене». Також Янукович стверджував, що його життєве кредо завжди говорити людям правду.
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: