Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Влада Херсона та області відмовилась приспустити державні прапори
15 травня в Україні вшановують День пам’яті жертв політичних репресій. В Херсоні біля пам’ятника Жертвам тоталітарного режиму теж відбувся мітинг-реквієм. В мітингу взяли участь священики,  представники обласної та міської ради, громадські організації та представники демократичних сил. Загалом в мітингу прийняло участь біля 100 чоловік.
 
Мітинг-реквієм тривав біля години та не обійшовся без словесних ексцесів.
 
Перед громадою виступила представник Всеукраїнського об’єднання ветеран��в та Всеукраїнської ліги жінок Тетяна Карпець, котра звинуватила діючу місцеву владу у ненаданні слова громадським організаціям на подібних мітингах. Тетяна Карпець зачитала присутнім вірша «Не здамось на ганьбу ворогам». Зазначимо, що при «незапланованому» виступі було відключено мікрофон, серед представників влади зазвучало питання «Де міліція?».

При цьому ж пізніше виступив зам губернатора Андрій Яценко, котрий зауважив, що діюча влада якраз дає можливість громаді контролювати весь процес:

– Я б хотів, щоб тут не говорили неправду. Ми даємо можливість громаді контролювати нас, як ніколи. Кожен може сьогодні підказати, і якраз цей контроль збереже від того, що сталося раніше, – підкреслив А.Яценко.

У зв’язку з проведенням заходів до Дня пам’яті жертв політичних режимів на загальнодержавному рівні має бути приспущений Державний прапор України на будинках та спорудах державної влади та державних підприємств, відповідне доручення дав прем’єр-міністр України Микола Азаров.

В Херсоні виконання даного розпорядження не спостерігалося.
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: