У Херсоні до і після Міжнародного жіночого дня 8 березня дівчата і жінки майже не бажають виходити заміж. Про це повідомили у Херсонському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану. "Зараз протягом тижня реєструються лише 2 - 3 шлюби", - розповіла начальник міськвідділу РАЦС Людмила Поживитько. Що ж до причин небажання прекрасної статі виходити зараз заміж, то основна, як повідомили у РАЦСі, повяз'ана із тим, що херсонські молодята та їхні батьки у переважній своїй більшості дотримуються церковних традицій, і зокрема, вимог Великого посту, який розпочався з 27 лютого.
Проте вже з 28 квітня у Херсонському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану очікується весільний бум - у весільні дні (п'ятниця і субота) щодня реєструватимуть до 30 шлюбів. Згодом бум спаде - до 10 - 15 шлюбів, а у серпні розпочнеться знову і триватиме до зими.
Валерій Староселець, УКРІНФОРМ