Український Херсон

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Заява «ВО «Батьківщина» щодо перспектив реєстрації ініціативної групи по проведенню місцевого референдуму
Херсонська обласна партійна організація «ВО «Батьківщина» вітає перемогу ініціативної групи з питань референдуму, яка домагалася прийняття Херсонським окружним адміністративним судом рішення про визнання незаконними дій Херсонського міського голови щодо відмови у реєстрації ініціативної групи з питань референдуму.
 
Постанова суду була виваженою та надзвичайно детальною. Суд виявив, що представники мера казали відверту неправду у суді – вони стверджували, що ніякого парку «Ювілейний» в Херсоні не існує, що Степанівка та Зеленівка не відносяться до міста Херсона, а також про те, що народ не має права забороняти міській владі роздавати землю, що належить територіальній громаді.
 
Міський голова має можливість затягнути виконання рішення суду подавши апеляційну скаргу. Про те, «Батьківщина» вважає, що подібні дії будуть насміханням над мешканцями міста. У міського голови не може бути жодних аргументів, що підтверджується тим, що представник міського голови в суді відмовилася від участі у судових дебатах, оскільки всі її аргументи були розбиті.
 
У випадку, якщо апеляційна скарга буде подана, обласна партійна організація партії «ВО «Батьківщина» наголошує, що єдиним справедливим рішення Одеського апеляційного адміністративного суду може бути відмова у задоволенні скарги міського голови. Будь-яке інше рішення буде свідчити про політичний тиск на суддів. Закликаємо Одеський апеляційний адміністративний суд наслідувати принциповість своїх херсонських колег та прийняти правильне рішення.


Голова Херсонської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина»  Одарченко Ю.В.
 
 

Головне меню

Любешів

Пошук

Ціни на паливо

Зв'язок з сервером відсутній...

Друзі сайту


Банер
Банер

 

 


Опитування

Затримання студентів за розклеювання листівок- це: